Заява страйкового комітету Харківської области від 06.04.2011

ЗАГАЛЬНИЙ  ХАРКІВСЬКІЙ  СТРАЙКОВИЙ  КОМІТЕТ

“МИ – ПРОТИ! “

 Громадська приймальня:  720-18-42; 764-65-62;  066-771-31-57

                                      забороняється приймати участь  будь-яким політичним партіям

м. Харків  вул. Мироносицка, 25 к.103

Вих.№ 0604 / 11

от 06.04.2011                     

                                                          Виконавчому комітету

                                                              Харківської міської ради

 

                                                              ………………………………………………………………………………………………….

                                                      Копія:  Суспільству Суверенного Народу України

Міжнародний реєстр суспільства Суверенний Народ

України  КВЕД 99.00.0  ТРДПАУ  533175110-553515469                               

                                                                                    Копія: Президенту Україні                                                        Копія: Верховній раді України                                                                 Копія: Кабінету Міністрів України

                                                                                    

“Щодо питання антинародної діяльності 

представників  влади  м .Харкова”

П О В І Д О М Л Е Н Н Я

8 лютого 2011 в м.Харкові на площі “Свободи”  територіальна громада міста одностайно  ухвалила заяву котра була надіслана Президенту України, Верховній Раді, Кабінету Міністрів та передана деяким Народним депутатам  України (дивись документ Вих.№ 0802 / 11 ).

Незважаючи на це, в порушення ст.5, ст.22, ст.69 Конституції Україні міськвиконком підвищив плату на проїзд в комунальному транспорті та постійно підвищує комунальні платежі на отримання житла не прив’язуючи їх до мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму. Отже місцеві органи влади навмисно порушили ст.48 Конституції України та ст.32 Європейської соціальної Хартії, підписаною Україною у 2005 року.

У зв’язку з тим, що прокуратура проявляє бездіяльність, а суди виносять антиконституційні рішення на користь комунальних підприємств та проти громадян України, 25 березня  на площі “Свободи” м.Харкові  територіальна громада міста одностайно прийняла рішення о присвоєнні звання “ВОРОГІВ НАРОДУ УКРАЇНИ” поіменно усьому складу виконкому м. Харкова котрі голосували і були присутні на засіданнях пов’язаних з цими питаннями.

Ці прізвища вносяться до чорних списків, котрі будуть підлягати “Народній люстрації“.           Ці ВОРОГИ НАРОДУ УКРАЇНИ  підлягають всебічному презирству та прокляттю.                  В подальшому їх провину  та міру покарання буде розглядати “Народне Вече”. В місті Харкові     їм  буде створено нестерпне проживання.

Для того щоб зняти звання “ВОРОГ НАРОДУ УКРАЇНИ” представнику виконкому м.Харкова необхідно до “Народного Вече” письмово представити докази того що він голосував проти або був відсутній на засіданнях пов’язаних з питаннями порушених у заяві  Вих. № 0802 / 11 або добровільно, в знак протесту, подати у відставку.

Кабінету Міністрів України:

Пропонуємо не виділяти грошей  та не надавати згоди на отримання кредитів м.Харкову доки не буде змінено склад виконкому м.Харкова з урахуванням пропозицій громадськості.

Контроль за ефективністю використання бюджетних коштів доручити створеному при Харківській Обласній Державній Адміністрації  Комітету громадської ради “з контролю ефективності використання бюджетних коштів та ресурсів Харківського регіону, протидії корупції та протидії саботажу державних інтересів” Відповідальна особа Калашніков Борис Гаврилович                    Тел.: (0572) 52-14-72;  066-771-31-57

Світовій міжнародній екстериторії

суспільства Суверенний Народ України:

У зв’язку з наданим повідомленням та доданого до нього списку складу міськвиконкому котрий діє в супереч Конституції України та проти Народу України пропонуємо не приймати або  викреслити (якщо вже є реєстрація) зі складу людей суспільства Суверенного Народу України  Міжнародний реєстр суспільства Суверенного Народу України КВЕД 99.00.0  ТРДПАУ 533175110-553515469 наданих за списком осіб.

Людина корінного народу України

Калашніков Борис Гаврилович

Паспорт:  РСНУ  250101839

 

Представники

Страйкового Комітету

Харківській області

Опубліковано у Заяви | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *