Шостий Творчий фестиваль збереження природи, енергоресурсів та впровадження енергоефективних технологій «ЕНЕРГО-ФЕСТИВАЛЬ 2012» запрошує до участі та партнерства!

У зв’язку з великою громадською та державною актуальністю теми енергоефективності, необхідністю проведення широкої роз’яснювальної роботи про можливості реального енергозбереження, Харківська міська громадська організація «Енергія миру» з 2006 р. при підтримці Територіального управління Держінспекції з енергозбереження по Харківській області , управління паливно-енергетичного комплексу Харківської облдержадміністрації ініціювала та проводить шостий Творчий фестиваль збереження природи,енергоресурсів та впровадження енергоефективних технологій – «Енерго-Фестиваль2012».

Головна мета щорічного «Енерго-Фестивалю» – активізація громадянського потенціалу,залучення творчих здібностей винахідників, умільців, школярів, молоді,населення – до впровадження заходів реального енергозбереження , енергоефективних технологій в побуті,на виробництвах ,в бюджетній сфері за допомогою широкої інформаційно – роз,яснювальної та консультаційної роботи ,виховання енергоощадливості ,нової енергокультури,екологічного мислення та екологічних дій.

Головна ідея щорічного “Енерго-Фестивалю” – не формальні паперові звіти бюджетних установ, а бажання представників місцевої влади,посадових осіб та населення здійснити реальні енергоефективні заходи. Всі бажаючі можуть ініціювати такі дії в освітніх і в будь-яких інших бюджетних закладах, підприємствах, у себе вдома. Очевидна користь: – економія коштів/енергоресурсів, практичні навички, пізнання цікавої теми, – активізація, розвиток та реалізація пізнавальних,творчих , комунікаційних здібностей, організація корисного та цікавого дозвілля,заощадження коштів та ресурсів; – можливість проявити свої кращі здібності ,та ще й (можливо) отримати мотиваційний приз.

Сприяння Департаменту освіти та Департаменту комунального господарства Харківської міської ради та управління науки та освіти , управління у справах сім,ї та молоді Харківськоїоблдержадміністрації, виставкових фірм ООО «Експо-сервіс»,ЕЦ «Слав,янський базар» та інших партнерів дозволили «Енерго-Фестивалю» вже охопити цією темою загалом не менше 100,0тис.мешканців м.Харкова та Харківської обл.(сім,ї, освітні колективи,населення).

СКЛАДОВІ ЧАСТИНИ ЩОРІЧНИХ «ЕНЕРГО-ФЕСТИВАЛІВ»:

1.Безкоштовні семінари та консультації з питань енергозбереження та енергоефективності.

2.Проведення виставок кращих робіт учасників «Енерго-Фестивалів»

3.Публікації,роз,яснення в пресі,телесюжети,радіопередачі.

4.Участь в конференціях,Круглих столах та інших заходах спільно з партнерами.

5.Прийом творчих робіт від школярів,молоді та сімей\дорослих по п,яти номінаціям (докладна інформація – на звороті)

Підсумки нашої активної роботи по вказаним напрямкам :

2009р. 2010р. 2011р.
безкоштовні семінари 4 (106чол.) 2 (41 чол.) 10 (194чол.)
Індивід.консультації 70 52 25
виставки 3 3 3
публікації,телесюжети 5 3 6
участь в заходах 4 4 6

До надання творчих робіт вдалося залучити з 2006р. – 543 учасника віком від 7 до 79 років та

нагородити 195 призерів (!) з м.Харкова та Харківської обл. :

2006р. (10.04 – 29.05.2006р)-49 робіт – 45 учасників – 16 призерів

2007р. (15 .05 -28.11.2007р)-89 робіт – 135 учасників – 22 призера – в т.ч Супер-Приз, спец. призи «За позитивну енергію», «Майстер-Клас» (за висококваліфіковану роботу викладачів ).

2009р. (2.04.2009р.-15.01.2010р)-107 робіт -176 учасників-53 призера – в т.ч. спеціальні призи «Майстер-Клас» -3, «За оригінальність»-2, «Волонтер».

2010р. (20.04-30.11.2010р.) – 122 роботи – 130 учасників – 54 призера – в т.ч в нових номінаціях

«Позитив» «Сучасні технології» «Оригінальні роботи» та Спец-Приз «Відкриття «Енерго-Фестивалю2010»»

2011р. ( 21.04 – 30.11.2011р.) – 46 робіт (18 творчих+28 волонтерських) – 57 учасників – 50 призерів

Номінації “Енерго-Фестивалю2012” :

під девізом «Енергоефективність – доступна всім» та вимоги до оформлення робіт:

Увага!В роботах НЕ повинно бути граматичних помилок. Чітке заповнення анкети – заявки до кожної роботи,зазначення джерел інформації, дотримання даних вимог – обов,язкове!

Номінація. 1.Творчі роботи по вихованню нової енергокультури ,збереження природи / ресурсів

– Прикладне мистецтво. Енергоефективні ігри/іграшки з описом та докладною інструкцією по вико -ристанню. Різні сувеніри та вироби до 300-річного ювілею Г.С.Сковороди (пропагував «помірковане» споживання без надмірностей)

– Образотворче мистецтво. Оригінальні малюнки-нагадування,плакати ,фотографії ( розмір А3).

Комікси, розмальовки. для різного віку (розміром А4 обсягом – до 5стор.)

– Літературна творчість(казки для дітей/доросл – до 2 стор. Кросворди,загадки, байки,вірші – до 1стор.)

– Ваші виступи в ЗМІ (газети, телебачення, радіо,Інтернет – в т.ч.про «Енерго-Фестиваль»)

– Сценічна майстерність (відео,мульт.,інш фільми до 5хв.П,єси (до 5 стор) Кукольні вистави в дитячих садках,для молодших школярів – із наданням сценарію,фото чи відео про виставу,відгуків керівників)

Номінація 2.Звіти про фактичні ресурсо- , природозберігаючі абоенергоефективні заходи в бюджетній сфері,підприємствах та побуті(до 10стор. – план та перелік заходів,технічні харак-теристики, витрати. розрахунок ефективності/окупності з підтвердженням посадовців,фото ) – в тому числі в бюджетних закладах ,територіальних громадах,сільрадах та інш.

Номінація 3.Сучасні технології.Інноваційні енергоефективні проекти,розробки,винаходи

– комп.презентації,комп.малюнки та фотоплакати з використанням комп.та інших сучасних технологій (розміром не менше А3)

– анотація розробки,винаходу – до 3стор.- назва , місце впровадження-фактичне чи можливе, обґрунтування енергоефективного чи енергозберігаючого ефекту,кошторис /бюджет виготовлення з розрахунком окупності,креслення конструкції,фото чи макет з описом;

– розробка діючої моделі інноваційного вітряка парусного типу (опис,креслення надаються )

– адаптація кращого українського та світового досвіду до місцевого впровадження

– план-проект «Моє село/селище – шлях до енергоефективного сталого розвитку» (до 10 стор.- з інф. про видатних українців,що народилися,жили,чи бували в цих місцях,про місцеві інновації тощо )

– Описи енергоефективної природньої мудрості – можливо,з ілюстраціями (ЯКИМ чином тварини, птахи, рослини та інш. оптимально використовують та зберігають тепло,сили ,енергію,тощо)

Номінація 4.Бібліотека ресурсо – , природозбереження та енергоефективності (в друкованому та електронному вигляді з обов,язковим уточненням джерела, №, дата,ким прийнятий/ затверджений, обґрунтувати доцільність.);- спеціальна та/або популярна література, опис технологій;

– пропозиції по вдосконаленню діючих законів, нормативних актів,правил,ЯКІ вас не влаштовують.

Номінація 5.Волонтерська допомога – участь бажаючих (незалежно від місця проживання та віку) в організації консультативних пунктів /центрів з ресурсо-,природо збереження та енергоефективності за місцем проживання; – допомога оргкомітету в проведенні “Енерго-Фестивалю” .

Прийом робіт – з 7.04 до 31.10.2012р. за вказаною адресою (бажано попередньо дзвонити)

По запиту на E-mail : Tanmir@ukr.net усім надається бланк анкети-заявки. БЕЗ заповненої

АНКЕТИ-ЗАЯВКИ РОБОТИ ДО УЧАСТІ В «ЕНЕРГО-ФЕСТИВАЛІ» НЕ ДОПУСКАЮТЬСЯ!

Підведення підсумків “Енерго-Фестивалю 2012” – до 15.11.2012р.з урахуванням вікових груп:

7-11 років,12-15 років,16-25 років та від сімей чи дорослих проводиться авторитетної Експертною

комісією в складі фахівців управлінь та підприємств-партнерів,ВУЗів,ЗМІ..

Критерії оцінки конкурсних робіт – практичний результат та эфективність реального енерго-збереження, вимірюваність витрат та результатів, оригінальність змісту наповнення та виконання , образотворча майстерність,особлива увага – інноваціям.

Урочисте нагородження призерів “Енерго-Фестивалю 2012” – до 27.11.2012р.

Опубліковано у Новини | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *