Аншлюс ХХІ століття

Минуло вже 6 років з часу, відколи  Путін спільно з самопроголошеною владою Криму підписали злочинний договір про прийняття українського півострову до складу Росії…

Для втілення свого плану по анексії Кримського півострову, який був складений керівництвом  РФ задовго до 2014 року, Путін, підло  вибрав найскладніший період сучасної української історії: Революція Гідності досягнула апогею, – протестувальників почали вбивати десятками, в результаті чого  тіла жертв заполонили вулиці  столиці,  тодішній «легітимний» ганебно втікає в Ростов повністю опустошивши казну, а нова влада ще не була до кінця сформована та готова гідно надати відсіч агресору.

Для реалізації свого плану, агресор почав перекидати своїх військових у формі без розпізнавальних знаків на територію півострова ще кінці лютого 2014 року. Це їм вдалося без проблем, адже в Криму продовжували базуватися війська Російського Чорноморського флоту, який за підписаними Харківськими угодами між Януковичем та Медведєвим мав право базуватись на території України до 2042 року. Паралельно було створено угруповання з російських «казаків»,  які діяли під прикриттям нібито «самооборони Криму».

16 березня на території АР Крим пройшов так званий «референдум» про приєднання Криму до РФ. Безумовно, цей референдум був незаконним, а результати фальсифіковані, його не визнала ні Україна, ні весь цивілізований світ. Однак, Путін використав його як правову підставу затвердження на конституційному рівні входження Криму до складу РФ як суб’єкта федерації.

Багато хто запитує, чому Україна практично без бою здала власний півострів, однак, будьмо відверті, станом на лютий 2014 українська армія, яка безталанними та нечистими на руку керівниками руйнувалась роками,  була недієздатна, як би це прикро не звучало. А при загрозі повномасштабного вторгнення Росії, а такі плани в сусідів були, малочислене та погано споряджене українське військо  не спроможне було протистояти одній з найпотужніших армій у світі.

Одразу, після анексії Криму, збільшився рівень міграції , 200 тисяч жителів Криму поїхало з півострова і з материкової України, де до сих пір  очікують його звільнення для повернення додому. Адже, проукраїнські мешканці півострову зазнавали переслідують, та подальших затримувань з фабрикуванням кримінальних справ Натомість,  їхнє місце прибули близько 300 тисяч людей з інших регіонів РФ.  Все це здійснюється з метою збільшення кількості лояльних людей до діючої влади в Криму.

Безумовно, анексія Криму, та подальша окупація частин Донецької та Луганської областей України це військовий злочин Росії, за який північний сусід, і особисто Путін невдовзі понесуть відповідальність. Однак,  як цинічно б це не звучало, наш спільний ворог сам цього не запідозрюючи, утвердив здобуте на Революції Гідності, допоміг визначити зовнішньополітичний курс України в бік Заходу, а також як ніхто утвердив українську  ідентичність.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *