Російські туристи в Харківській адміністрації

Шість років тому, в березні 2014 року, у Харкові, громадянин російської федерації Чупріков Михайло Михайлович, відомий в «Вконтакте» як Міхаіл Ронкаінен, член підмосковної прокремлівської організації «Местные», під час масових заворушень, влаштованими антимайданівцями місцевого розливу і російськими туристами з Бєлгорода, Ростова, та інших російських міст, після захоплення будівлі Харківської обласної державної адміністрації та жорстокого побиття українських активістів, зняв з неї прапор України, і поставив російський триколор.

У Москві активно готували Україну до розколу, шляхом штучного сепаратизму у всіх східних і південних областях. Своїх сепаратистів часто не вистачало для критичної маси заворушень, тому мережа організаторів проросійських партій і напівпідпільних гуртків, за допомогою політиків п’ятої колони у владі, часто возили автобусами підмогу з інших областей України і Росії кримінальних елементів, що попередньо узгоджувалось з кремлівськими кураторами типу Владислава Суркова.

Російський громадянин Чупріков Михайло (Міхаіл Ронкаінен) є кремлівським професійним провокатором, який був помічений не тільки в Україні, а й в країнах Балтії, де є постійні скиглення про так звані “прітіснєнія русскоязичних”. Такі як він з’являються тоді, коли потрібно розпалити конфлікт вигідний Москві.

Не дивлячись на величезний суспільний резонанс, проти цього гастролера в Україні не було порушено кримінальної справи.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *