Хай тут буде мир!

Сьогодні, Україна переживає важки часи. Потужний фактор гібридної війни з північним сусідом ще довго буде на порядку денному, адже «Ху…ло» та його оточення зацікавлені в тому, аби в Україні постійно були конфлікти та негаразди.  Релігійне життя України не залишається поза увагою агресора. Наприклад, ситуація в українському православ’ї, створення та розвиток Православної Церкви України до несхочу дратує «північного сусіда».

У вересні, як завжди буде святкування єврейського Нового року (Рош-Ха-Шана). До міста Умань на могилу одного із засновників хасидизму цадика Нахмана  очікується масове прибуття значної кількості віруючих-хасидів з Держави Ізраїль та інших країн. Не всім в Україні подобається прибуття значної кількості чудернацьки одягнутих іноземців із дуже специфічною культурою та традиціями. Проте, важливим завданням в українському суспільстві на сьогодні є збереження міжконфесійної та міжетнічної злагоди, недопущення пошкодження культових споруд та пам’ятників. Хай хоч на релігійному «фронті» на ділянці хасидизму та юдаїзму в нас панує мир та злагода, бо на ділянці побудови українського православ’я завдяки московським попам в нас ще довго буде запекла боротьба.

Тому, нехай хасиди потанцюють свої танці в Умані без перешкод та розкажуть всьому світові, що українські націоналісти та фашисти-бандерівці – найбільш гостині та доброзичливі у цілому світі.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *