Слов’янск. Місто, яке побороло “русский мир”.

Рівно 5 років том назад, в найважчому для України 2014 році, братній народ вирішив принести війну в ще одне українське місто – Слов’янськ. Ворог, попередньо захопивши Кримський півострів, свої агресивні терористичні дії в супроводі «зелених чоловічків» перекинув на Донбас.

На той час, Путін усвідомлював відкритість кордонів та відсутність боєздатних українських військових части в цьому регіоні, таємно перекинув диверсійно – терористичні загони спецназу на чолі з полковником ФСБ Ігорем Гіркіним, більш відомим як – Стрілок. Російський спецназ спільно з так званим «Народним ополченням Донбасу» в 8  годині ранку здійснив захоплення міського відділу міліції та міської ради міста, проголосивши Слов’янськ частиною псевдореспубліки «ДНР». В той же момент українська символіка була замінена російським триколором, правопорядок же був замінений бандитизмом  та беззаконням.

Задовго до приходу «русского миру» в Слов’янськ, ситуацію в місті та антиукраїнські настрої розхитували регіонали і комуністи, проводячи різного роду мітинги та акції, поширюючи чутки серед мешканців про кровожерливих бандерівців. В обласних центрах Луганської та Донецької області колабораціоністи вже захопили вже захопили адмінбудівлі та розповсюджували сепаратизм по районним містечкам.

Остап Смерека

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *