Держава ізгой, ось куди привів путінський режим російський народ

Рівно 5 років тому, в  березні 2014 року на Генеральній асамблеї ООН у Нью-Йорку, вся світова спільнота показала свою чітку позицію, в якій повністю підтримали територіальну цілісність України. Даним рішенням, ООН визнала незаконним референдум  про відокремлення Криму від України та приєднання півострова до Російської Федерації.

За ухвалення резолюції проголосували 100 членів Генеральної Асамблеї, які являються представниками США, Канади, Європейського Союзу, провідних азіатських країн, одним словом, весь цивілізований світ в один голос засудив агресивні плани Москви, «Підтверджуємо свою прихильність суверенітету, політичній незалежності, єдності і територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів»,– йдеться в тексті резолюції.

Генасамблея ООН закликала всі держави утримуватися від дій, спрямованих на порушення національної єдності і територіальної цілісності України, в тому числі будь-яких спроб змінити межі України силовим шляхом або застосуванням інших незаконних дій, «Закликаємо всі сторони вирішити ситуацію навколо України мирним шляхом через прямий політичний діалог, проявляти стриманість, утримуватися від односторонніх дій і підбурювальної риторики, які можуть посилити напруженість, і в повній мірі використовувати міжнародні посередницькі зусилля», – сказано в прийнятій резолюції.

Не секрет, були й такі держави, що повністю підтримали загарбницькі дії РФ. Зокрема, під дудку Путіна зіграли дружні РФ Вірменія, Білорусь, Болівія, Куба, Північна Корея, Нікарагуа, Судан, Сирія, Венесуела та  Зімбабве.

Однак, для більшості провідних країн, РФ залишається міжнародним ізгоєм, ненадійним сусідом, який в скрутний час, готова нанести удар в спину, і доказ цьому  Молдова, Грузія, Україна…

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *