“З’їзд старих та нових ригионів”

“Опозиційний Блок”, розчарований у Мураєві, Рабінович та Медведчук об’єдналися. У Києві пройшов їхній з’їзд, де вони висунули свого кандидата у Президенти України Бойка.
Для Харкова важливо знати, що тепер до цієї компанії автоматично потрапляє добре відомий нам Андрій Лесик. Правда, на з’їзді йому слова не дали. Можливо тому, що може якусь дурню ляпнути. (Всі проросійські політики як проросійські політики, а він — одного разу у прямому ефірі явно закликав до сепаратизму. За це був майже одразу затриманий, справа проти нього досі слухається.) Можливо тому, що взяли його до “нової опозиційної платформи” взагалі неохоче — орґанізатор дуже слабкий. Спитайте у Харкові — хто цей “Український Вибір” взагалі підтримує?
Лесик сфоткався з Рабіновичем і Бойком і без коментарів виклав на Фейсбук. Рабінович і Бойко про Лесика не згадують. По-своєму мудро вчиняють.
Нагадайте знайомим ватничкам, що при Януковичі всюди ставили донецьких і купу грошей у Макіївку вбухували. Харків “сім’ї” не був потрібен. Зараз проросійські сили у Харкові не знайшли нікого ліпшого за клоуна Лесика. Прівєт, ватнічкі! Ви все ще хочете перемоги Бойка? Ваш улюблений Гепа — не ідіот і давно зрозумів, що з Росією дружба не можлива, підтримуйте краще далі його, не голосуйте за дурника, не ганьбіться.

Автор
Артем Листопад

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *